Vállalati Projekthitelezési ellenőr [Hungary]

Vállalati Projekthitelezési ellenőr

Milyen feladatok várnak Rád?

Projekthitelek lebonyolítási szabályainak és dokumentumainak továbbfejlesztésében való részvétel Ellenőrzési, kontroll szempontok definiálása és érvényesítése Szerződéskötési feltételek teljesülésének ellenőrzése Hatálybalépési, keret-beállítási, folyósítási, módosítási és előtörlesztési feltételek ellenőrzése Hitelelszámolások ellenőrzése, könyvelése Projekthitelekhez kapcsolódó rendszerszintű és speciális nyilvántartások vezetése Kapcsolattartás az üzleti-, kockázatkezelési és jelentésszolgálati szakterületekkel Rendszerfejlesztések tesztelésében való részvétel Részvétel a Vállalati hitelkontroll csapat munkájában

A sikeres pályázó jellemzői:

Projekthitelezésre vonatkozó speciális szabályok ismerete Felsőfokú végzettség, gazdasági vagy pénzügy szakon 2-3 éves Vállalati hitelkontroll vagy hiteladminisztráció területen szerzett tapasztalat Hiteladminisztrációt támogató ügyviteli rendszerek kezelésében szerzett gyakorlat és Eurobank rendszer ismerete előnyt jelent

Mit kínálunk?

Versenyképes jövedelem + egyéb béren kívüli juttatások (Cafeteria) Képességeidnek megfelelő pozíció, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség Egy barátságos közösség, ahová érdemes tartozni Kiváló munkahely: „A+” kategóriás irodaház AYCM SportPass tagság: kedvezményes sportolási lehetőség az irodaházban lévő sportcentrumban Foglalkoztatás módja: alkalmazott, teljes munkaidő (heti 40 óra) Munkavégzés időtartama: határozatlan (3 hónap próbaidő) Munkavégzés helye: 1095 Budapest, Lechner Ödön fasor 8.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, valamint rendelkezel a kiírt tapasztalattal, akkor kérjük küldd el pályázati anyagodat fizetési igényed megjelölésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال