Online kommunikációs és médiamenedzser [Hungary]

Online kommunikációs és médiamenedzser

Főbb feladatok, munkák:

Online felületek kezelése:Weboldal (Wordpress/ DIWI) tartalommenedzsment, tartalomgyártás: online tartalmak létrehozása, szerkesztése, feltöltése, weboldal kezelése, javaslattétel a weboldal fejlesztésére Social media (Facebook, LinkedIn, Youtube stb.) platformok napi szintű kezelése, social tartalmak (szöveg, kép, audio, video) készítése, közösségépítés, új social csatornák bevezetése Rendszeres üzleti hírlevelek szerkesztése, küldése, fejlesztése Ügyfélkezelő adatbázis rendszer (CRM) használata, karbantartása Új platformok bevezetése (aktuális platformok folyamatos fejlesztése) Elemzések és kimutatások készítése, fejlesztési javaslatok kidolgozása Társosztályokkal való együttműködés a tartalmak előállítása és a fejlesztések megvalósítása érdekében Médiakapcsolatok:sajtókapcsolatok kezelése, interjúk szervezése sajtóanyagok, sajtómeghívók készítése, küldése sajtófigyelés, sajtószemle készítése Rendezvények és protokoll:közreműködés a szervezet személyes és online rendezvényeinek lebonyolításában események fotózása protokolláris események támogatása közreműködés a kamara belső és külső kommunikációs és PR-tevékenységében

Az álláshoz tartozó elvárások:

felsőfokú szakirányú végzettség Wordpress és hírlevélküldő alkalmazások, CRM-rendszerek haladó szintű ismerete (nem programozói szinten) 2-3 év releváns szakmai tapasztalat üzleti (b2b) online kommunikáció és médiakapcsolatok kezelése területén Microsoft Office (Excel, Word, PowerPoint) haladó szintű ismerete B kategóriás jogosítvány, saját tulajdonú gépjármű angolnyelv-tudás Képességek:kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség, ügyfélközpontú szemlélet, proaktivitás önálló munkavégzésre való képesség, még időnyomás alatt is kiváló szervezőkészség rendszerszemlélet és az események részleteire való odafigyelés jó szövegírási, fogalmazási készség pontosság, igényes munkavégzés, terhelhetőség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

videókészítési és -szerkesztési ismeretek képszerkesztő (pl. Photoshop) programok ismerete weboldalfejlesztési tapasztalat német nyelv ismerete

Amit kínálunk:

összetett, változatos munkakör, kihívást jelentő feladatok hosszú távú munkalehetőség fejlődési lehetőség kiszámíthatóság modern, belvárosi irodaházban történő munkavégzés béren kívüli juttatások Munkaidő: teljes munkaidő, napi 8 óra A munkaviszony az első évben határozott időtartamú, próbaidő: 3 hónap

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال